Jak se registrovat

Zaregistrovat se u nás může pacient od 18 let věku, který se v uplynulých 3 měsících nezaregistroval k jinému praktickému lékaři pro dospělé.

  • Zavolejte nám v ordinačních hodinách na tel. č. 731 460 902. Dohodneme si termín návštěvy, při které bude podepsán registrační list, provedena či naplánována vstupní prohlídka a bude Vám předána žádost o výpis ze zdravotní dokumentace od Vašeho dosavadního praktického lékaře. Ten má dle zákona o zdravotních službách (372/2011Sb.) povinnost předat veškeré potřebné informace o zdravotním stavu pacienta nezbytné k zajištění návaznosti dalších zdravotních a sociálních služeb poskytovaných pacientovi.
  • S sebou si vezměte průkaz pojištěnce a doklad totožnosti (OP)
  • Pokud preferujete elektronickou komunikaci, napište nám email s žádostí o registraci na adresu ordinaceuvaly@seznam.cz my Vám nabídneme několik volných termínů, ze kterých si vyberete.
  • Nebo přijďte rovnou k nám do ordinace bez objednání a vše vyřešíme na místě. Je však možné, že budete déle čekat. Z technických důvodů prosíme nejpozději 30 min před koncem pracovní doby. Děkujeme za pochopení.

Maximálně se budeme snažit přizpůsobit Vaším časovým možnostem.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!